• V dňoch 08. – 12. januára 2024 sa opäť po roku žiaci 8. a 7. ročníka našej školy zúčastnili lyžiarskeho výcviku. Päť dní sme strávili na svahoch strediska Ždiar. Počas celého týždňa sme si užívali krásne počasie a prírodu. Boli rozdelení do troch skupín a každý deň strávili na svahu približne 4 až 6 hodín.
    • 27.10.2023 to v našej škole vrelo: chodbami a triedami sa hmýrilo veľa návštevníkov a žiakov, sem-tam prebehol poľovnícky pes, ozvala sa vŕtačka , kladivo, zavoňalo drevo, listy, smrekové šišky ... Z čajovne sa šírila vôňa bylinkového čaju a chutných koláčikov. Kto by tomu odolal?
    • Vieme ako na to

• Človek nemiluje deti, pretože sú to deti, ale zamiluje si ich skrze náklonnosť, ktorá vzniká pri ich výchove.

Piatok 10. 5. 2024